Hayatın Her Anında Keyifler Çıtırında

Vakumlu İncir 520 Gr Pkt
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Can Kardeşler Kuruyemiş kalitenin, tazeliğin ve güvenin adresidir.

100 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava


ADET
Sepete Ekle

Kuru İncir

  • Kuru incir, yetişkinlerde ve çocuklarda anemi oluşumunu önler, kadınlarda menstürasyon sırasında karın ağrısını giderir.
  • Kemik dokusunu güçlendirmek için incirler vazgeçilmezdir. Bu nedenle, ürünün son zamanlarda kırık geçirmiş olan insanlara yemek tavsiye edilir. İncir ayrıca dişlerin durumunu iyileştirir ve diş çürümelerini önler.
  • Kompozisyon fiziksel dayanıklılığı artırır, bu yüzden sporcular tarafından yenilmelidir. İncir, beyin aktivitesini iyileştirir, gelen beta-karoten yüzünden vizyonu güçlendirir.
  • Yaratıcı mesleklerden insanlara ve de zihinsel olarak çok çalışanlara incir yemektir. Ürün, kronik de dahil olmak üzere, yorgunluğun etkilerini ortadan kaldırır. Genel olarak uyku ve psiko-duygusal ortamı normalleştirir.
  • İnciller, çoğu hastalıkla mücadele etmek için halkın iyileşmesinde sıklıkla kullanılır. Anjin ya da ağız hastalıklarının tedavisi için incirin kaynatılması ve semptomlar ortadan kalkıncaya kadar tüketilmesi gerekir.
  • İncir, kolayca ateşi ve sıcaklıkta hafif bir artışı sağlar. Ayrıca, antibakteriyel özellikler virüsleri öldürür, bağışıklığı güçlendirir, vitamin eksikliklerini doldurur ve uzun bir hastalıktan sonra daha hızlı iyileşmenize yardımcı olur.
  • İncir böbrek, mide ve mesane üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. İncir, genellikle düzensiz kan basıncından muzdarip olan hipertansif hastalar tarafından gereklidir. Potasyum, birçok kalp rahatsızlığını önleyerek vasküler spazm olasılığını azaltır.
  • İncirin kanı inceltmek için güzel bir özelliği vardır. Bu arka plana karşı ateroskleroz ve diğer benzer hastalıklar tedavi edilmektedir. Kuru incirler bağırsak tıkanıklığına karşı etkilidir, çünkü laksatif etkisi vardır

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler