Hayatın Her Anında Keyifler Çıtırında

Süper Kuru incir (Yeni Mahsül)
Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Can Kardeşler Kuruyemiş kalitenin, tazeliğin ve güvenin adresidir.

100 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava


ADET
Sepete Ekle

Kuru İncirin Besin Değerleri

Kuru incirin 1 tanesi; 50 kaloridir. Yine tek bir kuru incirde yaklaşık 12.77 gram karbonhidrat, 0.66 gram protein, 0.19 gram yağ, 1.96 gram lif, 2 miligram sodyum ve 136 miligram potasyum bulunur. Kalsiyum, demir, A vitamini ve C vitamini açısından da zengin oranlara sahiptir.

  • İncir lif açısından zengindir.Diyet lifleri bağırsak bölgesini durgunluktan temizler, zehirli bileşikleri temizler ve vücudu “tüm cephelerde” iyileştirir. Bu özellikler kilo kaybı için kullanılır. Ana şey, ılımlı incir yemek etmektir.
  • İncir özefagusun yararlı enzimleri absorbe etmesine ve zararlı olanları ayıklamasına yardımcı olur. Bu arka plana karşı, bir kişi daha fazla fayda alır, gereksiz olan her şey doğal olarak gider.
  • İncir lenfleri temizler, kan kanallarını açar, ateroskleroz ve varisli damarları önler. Uzuvların şişmesinden muzdarip insanlar için incir yemek yararlıdır. Diüretik özellikler, bacaklarda ağırlığını azaltmayı mümkün kılar.
  • Kanın kalitesini artırmak için gerekli olan demir eksikliğini doldurmak için günde sadece birkaç meyve. Kuru incir, yetişkinlerde ve çocuklarda anemi oluşumunu önler, kadınlarda menstürasyon sırasında karın ağrısını giderir.
  • Kemik dokusunu güçlendirmek için incirler vazgeçilmezdir. Bu nedenle, ürünün son zamanlarda kırık geçirmiş olan insanlara yemek tavsiye edilir. İncir ayrıca dişlerin durumunu iyileştirir ve diş çürümelerini önler.
  • Kompozisyon fiziksel dayanıklılığı artırır, bu yüzden sporcular tarafından yenilmelidir. İncir, beyin aktivitesini iyileştirir, gelen beta-karoten yüzünden vizyonu güçlendirir.
  • Yaratıcı mesleklerden insanlara ve de zihinsel olarak çok çalışanlara incir yemektir. Ürün, kronik de dahil olmak üzere, yorgunluğun etkilerini ortadan kaldırır. Genel olarak uyku ve psiko-duygusal ortamı normalleştirir.
  • İnciller, çoğu hastalıkla mücadele etmek için halkın iyileşmesinde sıklıkla kullanılır. Anjin ya da ağız hastalıklarının tedavisi için incirin kaynatılması ve semptomlar ortadan kalkıncaya kadar tüketilmesi gerekir.
  • İncir, kolayca ateşi ve sıcaklıkta hafif bir artışı sağlar. Ayrıca, antibakteriyel özellikler virüsleri öldürür, bağışıklığı güçlendirir, vitamin eksikliklerini doldurur ve uzun bir hastalıktan sonra daha hızlı iyileşmenize yardımcı olur.
  • İncir böbrek, mide ve mesane üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. İncir, genellikle düzensiz kan basıncından muzdarip olan hipertansif hastalar tarafından gereklidir. Potasyum, birçok kalp rahatsızlığını önleyerek vasküler spazm olasılığını azaltır.

 

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler